Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Uroda

Zawsze Perfekcyjna

Leczenie narkomanii w Klinice Uzależnień umiejscowionej koło Ustronia

Leczenie uzależnienia od narkotyków w Klinice Uzależnień znajdującej się blisko Ustronia jest zawsze indywidualnie dopasowane do każdego klienta, opierając się na sprawdzonych programach terapeutycznych. Przy przyjmowaniu do szpitala oceniona jest historia konkretnej osoby, gdy chodzi o historię nadużywania substancji. Stworzony jest także plan, jaki pomoże konkretnej osobie uzyskać trzeźwość. Kontrolowany detoks pozwala na bezpieczne wyeliminowanie narkotyków z organizmu. Na początku każda osoba znajdująca się w placówce jest dokładnie diagnozowana.

Tylko w ten sposób może powstawać indywidualny harmonogram leczenia. Leczenie narkomanii bazuje na tym, że specjaliści pomogą osobie zmagającej się z uzależnieniem zrozumieć podstawowe przyczyny uzależnienia, w tym także traumy z przeszłości. Koncentrują się także na stanie psychicznym pacjenta.

W terapii uwzględniane jest równocześnie nastawienie całościowe, jak i takie oparte na dowodach. Terapie obejmują: terapię indywidualną, terapię grupową, leczenie skoncentrowane na traumie, rozmowy motywacyjne, terapię członków rodzin, leczenie wspomagane lekami, terapię poznawczo – behawioralną a także pracę z psychologiem. Każdy, kto skieruje się do placówki, aby leczyć się z uzależnienia od narkotyków może liczyć na pełne empatii podejście, zrozumienie oraz fachową opiekę. To, że placówka znajduje się w Beskidach, w pięknej okolicy jest korzystne, ponieważ można się relaksować. To idealne miejsce do wyciszenia się oraz myślenia o swoim życiu. Każdy, kto chce wychodzić z nałogu musi się tutaj kierować.

Pacjenci biorą udział w terapii indywidualnej, jak i grupowej. Jeśli już skończą pobyt, mogą brać udział w spotkaniach grup wsparcia. Indywidualny harmonogram leczenia sprawdza się, gdy chodzi o leczenie uzależnienia od narkotyków oraz alkoholu. Zgłoszą się tu także te osoby, które będą potrzebowały wsparcia w leczeniu uzależnienia od hazardu i od leków. Celem psychoterapeutów jest to, aby konkretna osoba mogła uzyskać trzeźwość. Mieszkańcy Kliniki Uzależnień dowiadują się też, jak poradzić sobie z pokusami i codziennymi stresami we właściwy sposób.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Back to top