Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Uroda

Zawsze Perfekcyjna

Modna inaczej pewna siebie – make-up pomoże

Podobnie jak w kwestii ubioru istnieją pewne klasyczne zestawy, które są modne zawsze, obojętnie od wszelkich nowinek i zmieniających się w fantastycznym tempie trendów, tak samo warto znać fundamentalne zasady, dzięki jakim make-up będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie polega na tym, że wolno jej użyć zawsze i zawsze będzie się prezentować bezbłędnie. Sztuka kapitalnego makijażu polega na umiarze – przetestuj makijaż permanentny ust Kraków. Nadmiar podkładu i tuszu do rzęs być może poprawnie wygląda w czasie pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, natomiast sztywne imitacja propozycji ofiarowanych na takie okazje ma prawo zaowocować groteskowym rezultatem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

Wobec tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, wedle której podkładu, fluidu i pudru należy na twarz nakładać tylko tyle, ile to nieodzowne. Trzeba także zdecydować, która część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie wolno akcentować z równą intensywnością obu elementów, bo sprawia to wrażenie przypadkowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Back to top