Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Uroda

Zawsze Perfekcyjna

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Bezpieczeństwo NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego realizowanego w Blumedica jest nie do podważenia. Użycie najnowszych technologii sprawia, że badanie jest bezpieczne dla matki oraz dla płodu. Nie ma niebezpieczeństwa poronienia oraz powstania infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do wykonywania testu zachęcają: najwyższa wykrywalność oraz wyjątkowo niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Szczegóły na temat badania podane są na witrynie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i opłaca się z nimi zapoznać.

Szczególnie chętnie pacjentki placówki kierują się na takie badanie, zmotywowane przez lekarzy. Jeżeli test wykazuje wynik negatywny, rodzice mogą być spokojni. Kiedy natomiast wynik wskazuje na podwyższone ryzyko wystąpienia choroby genetycznej, jest podstawą do rozszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nic dziwnego, że test NIFTY jest o wiele chętniej wykonywany przez przyszłe matki. NIFTY to świetny przykład na to, że rozwój badań prenatalnych jest dynamiczny. Badania prenatalne wykonywane w nowoczesnej placówce medycznej Blumedica to testy wiarygodne, przeznaczone dla przyszłych mam.

Zdecydować się na nie muszą szczególnie te kobiety, które są w grupie ryzyka pojawienia się wad płodu. Próbki testu są sprawdzone w nowoczesnym laboratorium, co daje pewność skutecznie przeprowadzonego badania. Wykrywalność na poziomie większym niż dziewięćdziesiąt dziewięć procent brzmi przekonywująco. Badanie zalecane jest dla kobiet: mających 35 lat albo więcej, z potwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie, a także u tych, u których pozostałe badania przesiewowe były już wykonywane w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko aneuploidii. Test NIFTY może wykryć zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem lub brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest powiązana z wiekiem matki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Back to top