Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Uroda

Zawsze Perfekcyjna

Rzetelnie wykonywany makijaż permanentny brwi w London Esthetics

Rzetelnie zrobiony makijaż permanentny brwi w London Esthetics, czyli w działającym na terenie Katowic gabinecie medycyny estetycznej to usługa na jaką decyduje się znacznie więcej klientek. Mają świadomość one, że w taki sposób otrzymają perfekcyjną oprawę oka. Właściwy kształt brwi oka spowoduje, że spojrzenie będzie świeższe i atrakcyjniejsze. Równocześnie zaznaczone będzie piękno całej twarzy. Indywidualne wykonanie takiego zabiegu może stać się sporym wyzwaniem, a więc warto zgłaszać się do ekspertów, którzy mają niemałe doświadczenie.

Kształt brwi będzie współgrał z rysami twarzy. Makijaż permanentny brwi to gwarancja dla każdej z klientek, że znacząco zmniejszy się czas, jaki spędza ona rano przy lustrze. To też bardzo dobre wyjście dla klientek, które regularnie chodzą na klasyczną regulację brwi oraz hennę do gabinetu kosmetycznego. Mikropigmentacja brwi jest coraz częściej wybieranym zabiegiem.

Jeszcze niedawno kojarzyła się z odczuwaniem bólu, natomiast nie jest to prawdziwe. Co ciekawe, z tego zabiegu ochoczo będą korzystać nie tylko klientki, ale także panowie. Każdy, kto interesuje się zabiegiem zobowiązany jest zgłosić się do kliniki na konsultację. Specjalista zapozna się z wymaganiami pacjentki albo klienta, a kolejno dobierze najlepszą metodę dla danego typu skóry. Pierwsza konsultacja zabiegowa potrwa około 2 godzin.

Wtedy będą również udzielone wiadomości w temacie gojenia oraz opieki po zabiegu. Specjalista medycyny estetycznej wyrysuje kształt brwi a także ustali z osobą zainteresowaną kolor, grubość oraz typ pociągnięcia. Po uzgodnieniu wszystkiego oraz zaakceptowaniu, makijaż zostanie zrealizowany. Eksperci przekażą również wiadomość o tym, kiedy pacjent lub pacjentka mają zgłaszać się na dopigmentowanie. Dopigmentowanie ma miejsce zwykle miesiąc po pierwszym zabiegu. Po zabiegu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie w okolicach brwi i oczu. Pełne utrwalenie pigmentacji zajmie kilka tygodni. Po dopigmentowaniu efekt utrzyma się przez mniej więcej 12 miesięcy. Pacjenci powtarzają zabieg mniej więcej co 2 lata. Jeśli po zrealizowaniu zabiegu przestrzega się zasad dotyczących pielęgnowania oraz higieny, nie ma mowy o jakichkolwiek niedogodnościach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Back to top