Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Uroda

Zawsze Perfekcyjna

W jakich sytuacjach warto się zdecydować na makijaż pernamentny

Codzienny makijaż może niejednej kobiecie zająć nawet dwie godziny każdego dnia, tak więc takich godzin przez rok naprawdę dużo się zrobi. Ciekawą alternatywą dla czasu spędzanego w taki sposób może być makijaż permanentny, przy pomocy jakiego można trwale zaakcentować swoją urodę, bez konieczności stania przed lustrem.

Najczęściej tę metodę stosuje się w przypadku ust, oczu oraz brwi. Dzięki zabiegowi usta zyskują dużo ładniejszą barwę i poprawiony kontur, natomiast przy oczach przeważnie będzie to dolna lub górna kreska.

Zasada permanentnego makijażu polega na tym, że pod skórę wprowadzone zostają pigmenty w odpowiednim kolorze. Jest bardzo podobne do tatuażu, z tym że barwniki są znacznie delikatniejsze jeśli chodzi o nasycenie barw, ponieważ mają jedynie podkreślić urodę kobiety. Taki pigment jest też płycej wprowadzany, przez co rezultaty będą się utrzymywać przez kilka lat. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa ilość kobiet, które cenią sobie wygodę, a równocześnie chcą pięknie wyglądać na co dzień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Back to top